Jak to się stało, że powstał ten blog i kto go prowadzi? 

Nie jest to dziełem przypadku. Relacjami damsko-męskimi interesuję się od ok 10 lat.

Kiedyś zaczynałem jako zakompleksiony chłopak, który nie wierzył w siebie, miał toksyczne przekonania, nie radził sobie z dziewczynami, a te które go ignorowały, nazywał puszczalskimi.

Zacząłem zgłębiać o co w tym wszystkim chodzi. Jak to jest, że ludzie się zakochują, odkochują, uwodzą, podrywają, rozwodzą czy później nienawidzą.

Po 3 latach znałem odpowiedzi na większość pytań dotyczących kobiet i mężczyzn. Moja wiedza była już tak obszerna, że zacząłem pomagać innym zmieniać swoje życie.

Przez kolejne 7 lat jednocześnie edukowałem dziewczyny jak podrywać facetów i radzić sobie w związkach oraz prowadziłem kursy uwodzenia dla mężczyzn. Tym samym stałem się jednym z najbardziej rozpoznawalnych ekspertów relacji damsko-męskich w Polsce.

Stałem się autorem 6 blogów dotyczących relacji damsko-męskich, setek artykułów, książek, DVD, a nawet reality show, którego na YouTube.com wyświetlono blisko 100,000 razy.

Każdego roku uczę dziesiątki osób na szkoleniach, zamkniętych oraz otwartych seminariach, a także podczas indywidualnych sesji coachingowych. Gdybym każdą pozytywną opinię osoby, której pomógłem, zamienić na sztabkę złota, byłby dziś bez wątpienia milionerem 🙂

Ponieważ temat związków był mi przez cały ten okres niezmiernie bliski, postanowiłem założyć osobnego bloga, na którym będę pisał tylko i wyłącznie o nich. I to z pewnej szczególnej perspektywy – ich toksyczności, czyli tego wszystkiego, co wyniszcza je od środka.

Tak oto powstał toksycznyzwiązek.pl, którego celem jest pomóc wszystkim tym, którzy chcą uzdrowić swoje życie i uwolnić się od toksyn w związku.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zapraszam Cię serdecznie do działu kontakt.

Pozdrawiam gorąco!
Kamil